Producenci
O firmie

Czym jest Dyskont Online Giełda Chemiczna

GieldaChemiczna.pl to platforma B2B branży chemicznej. Platforma ma na celu prezentację oferty producentów i dystrybutorów surowców, półproduktów i produktów chemicznych. 

Giełda Chemiczna jest Partnerem Handlowym distripark.com internetowej platformy e-commerce z surowcami chemicznymi, chemią przemysłową, produktami budowlanymi oraz profesjonalną chemią gospodarczą.
 

 

Co zyskasz kupując na Giełdzie 

Firmy produkcyjne i usługowe, hurtownie, sklepy i sieci handlowe otrzymują dostęp do ponad 800 produktów chemicznych. Dzięki rabatom w wysokości od 3% do 25% i szerokiej gamie produktów umożliwiamy zatowarowanie sklepów, hurtowni i firm usługowych jak i realizację zakupów produkcyjnych w zakładach produkcyjnych. 

Jak rozpocząć zakupy B2B

1. Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub skontaktuj się bezpośrednio:
info@gieldachemiczna.pl lub 505 912 263

2. Zaloguj się i zamów wybrany produkt na distripark.com

3. Wpisz nasz kod rabatowy 
PFETK5 - otrzymasz automatyczne na wybrany produkt rabat od 3% do 25%

Kod rabatowy PFETK5 upoważnia Państwa do robienia zakupów w sklepie distripark.com z rabatami o różniej wielkości (od 3% do 25%). Zróżnicowanie rabatów wynika z podziału na podmioty kupujące oraz z podziału produktów na branże, kategorie i odpowiadające im produkty. 

Dostawcą produktów jest distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym, dostawa towaru z Brzeg Dolny. 
GieldaChemiczna.pl i strony powiązane są Partnerem Handlowym distripark.com
 

 

Czym jest distripark.com

distripark.com to internetowa platforma e-commerce z surowcami chemicznymi, chemią przemysłową, produktami budowlanymi oraz profesjonalną chemią gospodarczą. Ludzie z pasją, szeroka oferta produktowa oraz koncentracja na kliencie to elementy wyróżniające distripark.com

Nowe technologie oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie Internetu do rozwoju biznesu dały początek jednej ze spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PCC.

Spółka distripark.com utworzona w 2015 roku, stała się internetową platformą specjalizującą się w sprzedaży produktów chemicznych.

Grupa PCC zatrudnia ponad 3300 pracowników w 17 krajach na świecie, w obszarach chemii, logistyki oraz energii, a distripark.com jest jej odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów.

Dzięki obecności w Internecie, dajemy możliwość naszym klientom zamawiania produktów chemicznych z każdego miejsca i o dowolnej porze.

distripark.com jest obecny na rynku polskim, rynkach całej Europy oraz w Chinach. Oferuje bardzo szeroki asortyment zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. 

Duża część produktów znajdujących się w ofercie sklepu wytwarzana jest przez Spółki Grupy PCC, co oznacza, że wysokiej jakości produkty pochodzą bezpośrednio od producenta.

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, dostęp do rzetelnych informacji, szybkość realizacji zamówień, wysoką jakość obsługi oraz szerokie portfolio produktowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl